Jestem Łukasz Kokosiński - grafik, freelancer z Łodzi. 
Projektuje wizerunek marki, analizuje strategie komunikacji oraz wdrażam gotowe rozwiązania. 

Moja historia

Od zawsze uwielbiałem tworzyć. Pierwszy komputer to fascynacja programami graficznymi. Zafascynowany pikselami dbałem o każdy z nich - od tej pory pixel był moją nową jednostką miary. Wkrótce stałe łącze internetowe dało mi nowe możliwości, mogłem tworzyć proste strony internetowe.

Gdy zrozumiałem jak ważny jest odpowiedni wygląd stron www - postanowiłem projektować. Kolejny raz twórczy charakter dał o sobie znać i pokochałem Photoshopa. W tym momencie wiedziałem już, kim chcę być - grafikiem komputerowym. Tak wybrałem odpowiedni kierunek szkoły. Szkoła pokazała mi czym jest druk. Zrozumiałem, że projektowanie do druku może być również wciągające. Moje projekty mogłem nie tylko zobaczyć, ale też dotknąć. 

Po skończeniu szkoły nabrałem doświadczenia w studiu graficznym, drukarni i agencji reklamowej, rozwijałem swoje umiejętności tworzenia.  Jednak na tym nie mogło się skończyć... Musiałem kreować dalej. Od grafika komputerowego i webdevelopera stałem się przedsiębiorcą. Prowadzenie własnej firmy nauczyło mnie czego naprawdę potrzebuje klient - spójnego wizerunku marki oraz konkretnych działań marketingowych.

Dziś współpracuję z markami i agencjami reklamowymi z całego świata.  Projektuję branding, strony internetowe (UX/UI Design) oraz tworzę serwisy internetowe. Wszystko we współpracy ze wspaniałymi ludźmi.